Zadbaj
o rozwój dziecka

Weź udział w kampanii Rusz ręką

O KAMPANII

Kampania edukacyjna „Rusz ręką” to odpowiedź na coraz częstszy problem u dzieci, jakim jest niechęć do zabaw i prac manualnych, które wspierają rozwój tzw. motoryki małej. Zwykle tendencja ta dotyczy dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym, co może przyczynić się do późniejszych trudności w nauce pisania i uczeniu, a także w osiąganiu sprawności społecznych przez najmłodszych.

Dlatego też, Activejet jako marka świadoma tych zagrożeń, poprzez kampanię „Rusz ręką” chce rozpocząć dialog z przedszkolami i rodzicami, aby nie tylko uświadomić dorosłych jak ważny w życiu dziecka jest rozwój motoryki małej, ale także pokazać, jak na co dzień ją wspierać i rozwijać, a przy tym dobrze się bawić razem z dzieckiem.

ORGANIZATORZY

Activejet – polska marka materiałów eksploatacyjnych do drukarek, przede wszystkim tuszów i tonerów. Obecnie, według niezależnych raportów, jest jedną z najbardziej popularnych marek na rynku w Polsce. Swoją renomę produkty Activejet zawdzięczają wysokiej dbałości o sposób produkcji, która przekłada się na parametry wydruku (jakość, wydajność, odwzorowanie kolorów).
Od początku swojego istnienia, czyli od 2002 r. Activejet wspiera inicjatywy sportowe i społeczne. W latach 2012-2013 logo Activejet widniało na koszulkach piłkarzy Klubu Piłkarskiego Legia Warszawa. Od 2014 r. do końca 2016 r. marka była także sponsorem strategicznym zawodowej grupy kolarskiej VERVA Activejet Team. Od lat marka Activejet wspiera Młode Talenty Sportowe.
Obecnie Activejet, w ramach kampanii „Rusz ręką”, propaguje aktywności manualne u najmłodszych, które przyczyniają się do prawidłowego rozwoju dziecka.
Więcej na stronie: www.activejet.pl.

Grupa Kapitałowa ACTION S.A. – jeden z wiodących podmiotów na rynku dystrybucji sprzętu IT i RTV/AGD/GSM w Polsce, a także dystrybutor VAD (Action Business Center) oraz znaczący producent sprzętu komputerowego, w tym materiałów eksploatacyjnych tj. tusze i tonery do drukarek marki Activejet.
W skład Grupy Kapitałowej ACTION wchodzą: Centrum Edukacyjne ACTION, Actionmed (dystrybucja najnowocześniejszych rozwiązań, technologii i usługi w obszarze ochrony zdrowia), Action Trading (eksport polskich produktów do Chin). ACTION posiada sieć sklepów Specjaliści RTV/AGD i projekty e-commerce: Sferis.pl, gram.pl.
Od 2006 r. Spółka jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. ACTION dystrybuuje produkty największych dostawców na świecie, jest również producentem sprzętu IT pod własnymi markami: Actina (komputery stacjonarne, serwery), Activejet (materiały eksploatacyjne, produkty oświetleniowe i zasilające) oraz Actis (materiały eksploatacyjne).
Więcej informacji na: www.action.pl.